ثبت نام برای تیزهوشان


سه عامل برای موفقیت در آزمون تیزهوشان مورد نیاز است:
انگیزه و هدف
منابع آموزشی مناسب
برنامه ریزی، تلاش و پشتکار
اگر هر سه فاکتور را دارید، به شما تبریک می گویم، شما یکی از کوارتربک های با استعداد خواهید بود. اما اگر حتی یکی از این عوامل وجود نداشته باشد، ممکن است به آنچه می خواهید نرسید.
انگیزه و هدف شما به شما کمک می کند تا مسیر خود را بشناسید و بدانید قرار است به چه چیزی برسید. اینجاست که باید بهترین منابع مورد نیاز برای آزمون تیزهوشان را داشته باشید. و در نهایت این تلاش و پشتکار شماست که شما را به موفقیت می رساند.


مسافری که می خواهد به مقصدی برسد باید از شرایط جاده آگاهی کامل داشته باشد، باید بداند که آن مسیر چقدر خطرناک است، آب و هوا چگونه است، برای سفر چه وسایلی را باید همراه داشته باشد و... اگر آگاهی کامل دارد. اگر این کار را نکنید، ممکن است در طول مسیر با مشکل مواجه شوید. یا به سختی خود را نجات می دهید و انرژی زیادی صرف می کنید یا گم می شوید و سرنوشت خود را به کلی از دست می دهید.
اینجاست که اهمیت یک مشاور شغلی با استعداد مشخص می شود. فردی که قبلاً این مسیر را طی کرده و با تمام پیچ و خم های آن آشنا است می تواند بیشتر به شما کمک کند. او می تواند به شما نشان دهد ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم که از چه قوانینی پیروی کنید. انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید. انجام دهید تا با پیروزی به مقصد برسید.


بنابراین سعی کنید تا حد امکان از افرادی که شناخت کاملی از این فرم دارند کمک بگیرید. در بنیاد آموزشی اوج به تمامی سوالات آموزشی و راهنمایی شما پاسخ خواهیم داد تا بتوانید با خیال راحت این مسیر را طی کنید.پس از امکانات ارائه شده توسط بنیاد آموزشی جناب مهندس آجارلو موسس بنیاد آموزشی موسسه اوج نهایت استفاده را ببرید.
اولین و مهمترین قدم در قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم داشتن روش مطالعه صحیح است. بارها شنیده ایم که دانش آموزان می گویند «دیگر حوصله درس خواندن ندارم» یا «احساس می کنم هر چه بیشتر می خوانم کمتر یاد می گیرم» یا «این مطالب را چندین بار خوانده ام اما چیزی یاد نمی گیرم». یا «وقتی شروع می کنم در حین مطالعه به خواب می روم» و عباراتی از این دست.
آیا مطالعه و درک مطالبی که دانش آموزان برای یادگیری باید چندین بار بخوانند آنقدر دشوار است؟ یا کسل کننده است که باعث می شود دانش آموزان هنگام مطالعه به خواب بروند؟ متاسفانه واقعیت این است که دانش آموزان ما از روش صحیح مطالعه اطلاعات کافی ندارند.
اولین قدم برای مطالعه بهتر و بهینه، یادگیری روش صحیح مطالعه است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *